Společnost SUND vám a vaší společnosti pomůže zajistit udržitelnou budoucnost.

Nabízíme kompetentní technické odborníky s dlouholetými zkušenostmi ze zpracovatelského průmyslu po celém světě. Většina našich inženýrů má zkušenosti z různých mezinárodních projektů. Proto můžeme sestavit přesně takový tým, jaký potřebujete pro svůj konkrétní projekt, kde potřebujete technické znalosti.

Naše nabídka!

Máme obzvláště hluboké odborné znalosti v oblasti technologií biorafinérií na bázi siřičitanů a můžeme se považovat za nezávislou odbornou společnost, která nabízí interdisciplinární inženýrství s širokou znalostní základnou, s níž jsme schopni dodat vše od jednoduchých studií proveditelnosti až po pokročilé návrhy a kompletní projekty EPCM. Díky našim solidním znalostem a dlouholetým zkušenostem zaručujeme, že každý úkol bude proveden efektivně a spolehlivě s ohledem na vaše nejlepší zájmy.

Co děláme?

Naše odborné znalosti zahrnují celý zpracovatelský řetězec, od rostliny až po konečný produkt, od laboratorních testů a posouzení proveditelnosti, přes koncepční a procesní technologie a technologie závodu až po realizaci projektů biorafinérií, přičemž každý úkol provádíme zcela objektivně. Naše různé týmy odborníků vyladí proces přesně podle vašich potřeb.

V jakých oblastech?

Naši inženýři se dobře orientují v chemickém inženýrství a bioinženýrství a kladou důraz na technologické inženýrství. Tam, kde můžeme poskytovat služby pro zpracovatelský průmysl se zaměřením na biorafinérie. Pro naše odborníky jsou však zajímavé všechny úkoly, pokud je v nich zajímavá výzva. Jsme tu pro vás bez ohledu na to, jakým výzvám čelíte.

V čem je naše síla?

Naší silnou stránkou je jedinečný rozsah a kontakt na mnohé odborníky z oddělení výzkumu a vývoje. To znamená, že máme výjimečnou základnu, která nám umožňuje nabízet jedinečnou šíři odborných znalostí a vědomostí. Kromě toho naše technologie neustále zdokonaluje platformu a nachází nová udržitelná řešení pro vaše potřeby, což znamená, že jsme vždy v obraze a máme k dispozici nejnovější poznatky.