Technické centrum SUND je naše centrum (servisu a podpory) pro vás, kteří jste držiteli licence.

Zde vám můžeme nabídnout komplexní podpůrné služby, protože jsme pod jednou střechou shromáždili všechny naše znalosti a zdroje, jako je výzkum a vývoj, inženýrství a technologie.

Naše nabídka!

Jako držitelům licence vám nabízíme komplexní podporu a služby týkající se procesů, pro které jste získali licence. Tyto služby zahrnují jak pomoc při řešení různých problémů, tak především rozvoj vašeho podnikání prostřednictvím dalšího vývoje procesů a produktů. Nabízíme také školení, abychom byli nápomocni při náboru zaměstnanců, a nabízíme zaměstnancům vše, od problémů řidičů kamionů až po krátkodobé a dlouhodobé manažerské úkoly.

Co děláme?

Bez ohledu na vaše přání se vám snažíme pomoci tím nejlepším způsobem Pokud nemáme příslušné odborné znalosti hned, získáme je.

V jakých oblastech?

Výzkum a vývoj, laboratoře, inženýři, konzultanti, servisní pracovníci atd. Seznam by mohl být dlouhý, ale především jsme tu pro vás.

V čem je naše síla?

Jako držiteli licence vám můžeme dodat veškeré naše služby. Můžete mít jistotu, že jsme tu pro vás a chceme, abyste uspěli. Proto s vámi jako držiteli licence udržujeme dlouhodobé vztahy, protože jste naší hybnou silou.